Máme potvrzenou březost!

10. 4. 2024 – tak a je to potvrzeno, Baty bude maminkou. Štěňátka by se měla narodit okolo 15. května, na sonu byla vidět dvě.

Krytí Baty

Počasí se zbláznilo a příroda taky. Baty začala hárat dříve jak o měsíc. Trošku jsme museli zaurgovat krycí list, hlídali progesteron  a hurá 13. 3. 2024 jsme nakryli Baty s Fabim.

 

Butterfly a krytí

V únoru jsme se rozhodli, že jak bude Baty v dubnu hárat tak se pokusíme ji nakrýt. Začalo hledání vhodného ženicha, byla jsem bezradná. Typů bylo hodně ale žádný pro Baty nebyl vhodný. Většinou když už se nám i líbil, tak byl příbuzný. Požádala jsem o pomoc i Batynčinu chovatelku, taky hledala… i v zahraničí. Už dříve mi řekla, že si chtěla po mamince Baty nechat štěňátko, ale nevyšlo to, tak že by si vzala po Batynce. Proto chtěla pro ni toho nejlepšího… nakonec jsme se dohodli, proč hledat v zahraničí když má doma krásného nepříbuzného psa Fabian Alexberns, a tak jsem požádala o krycí list, a ať navrhnou další psy.

MVP duo CACIB Brno

Je leden a místo sněhu je jako na jaře… pojedeme na výlet.

 

 

 

 

 

 

 

27. – 28. 1. 2024 vyrazili jsme na dvoudenní výstavu….

27. 1. Baty – třída otevřená VD a Izabella třída vítězů V2, R-CAC, R-CACIB.
28. 1. Baty – třída otevřená V a Izabella jako přes kopírák třída šampionu V2, R-CAC, R-CACIB

Silvestr 2023

31. 12. 2023 Je půlnoc a venku je světlo jako za dne… že si ti lidi nedají pokoj s těmi ohňostroji.

MV České Budějovice 2023

Protože už jsme byly blízko, odskočili jsme si na MVP do Českých Budějovic. A sláva, Izabella vyhrála, co se dalo – třída otevřená V1, CAC, CACIB, BOS. Tím splnila podmínku a získala titul Český šampión.

Fotoalbum

Setkání CHS z Podlesí Košíře

7. 10. 2023 Setkání “štěňátek” z CHS z Podlesí Kosíře. Sešla se parta prima lidí se stejným “postižením” – láskou k berňákům. Udělali jsme si výlet do Telče, kde jsme budili pozdvižení.

Fotoalbum